W sprzedaży są już dostępne bilety na mecz 22. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków. To spotkanie odbędzie się w niedzielę 16 lutego o godzinie 15:00. Kibiców, którzy nie mają karnetów, zachęcamy do zakupu biletów i wspierania drużyny.

22. kolejka PKO Ekstraklasy
niedziela, 16 lutego 2020 roku, godz. 15:00

ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA KRAKÓW - bilety

• Online na ekibic.zaglebie.com - 7 dni w tygodniu do czasu rozpoczęcia imprezy,
  • Online na kupbilet.pl - 7 dni w tygodniu,
  • W Empikach oraz punktach KOLPORTER na terenie całej Polski - listę punktów zobaczysz TUTAJ.
  • FanShop Zagłębia Lubin w Cuprum Arenie – w godzinach pracy galerii,
  • Kasy przy Stadionie Zagłębia czynne na 2 godziny przed rozpoczęciem imprezy,

Klub przypomina, że od początku sezonu 2019/2020 uległ zmianie system biletowy. W związku z tym każdy posiadacz karty kibica musi ją wymienić na nową w FanShopie Zagłębia Lubin lub kasie nr 4 w dniu meczu - oczywiście, jeśli nie dokonał tej zmiany jesienią. Jeśli karta została wymieniona, to nie trzeba nic więcej robić. Proces wymiany karty jest całkowicie bezpłatny.

Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce Bilety na oficjalnej stronie klubu – zaglebie.com.

źródło: zaglebie.com