Trener Bogdan Zając powiedział przedstawicielom mediów, że jego drużyna prezentowała się znacznie lepiej w drugiej połowie, niż miało to miejsce w pierwszej i mimo wycofania Zagłębia do obrony, udało się gospodarzom wykreować kilka dobrych sytuacji.

Bogdan Zając (Jagiellonia Białystok)

- Przeciwnik w drugiej połowie bronił się skomasowaną obroną, a mimo to dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Wykreowaliśmy sytuacje, po których mogliśmy zdobyć bramki. Przy naszych umiejętnościach piłkarskich były to okazje, po których mogliśmy cieszyć się z goli. Druga połowa była na dużo lepszym poziomie w naszym wykonaniu. Jestem z niej zadowolony, zabrakło tylko zdobytej przez nas bramki, a sytuacji mieliśmy sporo. Natomiast w pierwszej części meczu zagraliśmy słabo.

- Mamy swój sposób i koncepcję gry, ale po drugiej stronie zawsze jest przeciwnik, który też ma swój plan. Dziś zagraliśmy z dobrym zespołem, wiedzieliśmy, w jaki sposób gra Zagłębie i jak powinniśmy jemu przeciwstawić się. Niestety w pierwszej połowie nasz zespół nie funkcjonował dobrze.

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 26-09-2020, 20:00