Podobnie jak w przypadku pierwszej drużyny, o średnim weekendzie mogą mówić drużyny Zagłębia Lubin z Centralnej Ligi Juniorów. Swój mecz wygrała jedynie grupa do lat 17.

CLJ U-19

Zagłębie Lubin 0:1 Arka Gdynia

Skład wyjściowy: 1. Matys - 2. Dorożko, 3. Osuch, 4. Fura, 5. Rogowski, 6. Tarkowski (C), 7. Kubacki, 8. Droździk, 9. Gruszecki, 10. Gregorski, 11. Rokita. Rezerwowi: Bielak, Cisek, Sobolewski, Frankowski, Kaczmarek, Ausfeld, Serkies, Wandachowicz, Moczyński.

CLJ U-17

Lechia Gdańsk 1:2 Zagłębie Lubin

bramki: Nowogoński, Cywiński.

Skład wyjściowy: 1. Bochniarz - 2. Ratajczak, 3. Maćkowiak, 4. J. Fogt, 5. Raniś, 6. Musiał, 7. Bębas, 8. Marek, 9. Cywiński (C), 10. Tyborczyk, 11.Nowogoński. Rezerwowi: Słobodzian, Wierszak, Solecki, Nowogoński, Nowak, Kinasz, Chabros.

CLJ U-15

Zagłębie Lubin 1:4 KS Stadion Śląski

bramka dla Zagłębia: Mularczyk

Skład wyjściowy: 1. Anufrajonek - 2. Dworecki, 3. Szczerbowski, 4. Susiak, 5. Herus, 6. Jernutowski, 7. Mularczyk, 8. Laskowski, 9. Bondziul, 10. Obrzanowski, 11. Kossowski. Rezerwowi: Bielak, Żarczyński, Poręba, Klimkiewicz.

źródło: Własne, akademiakghm.com