W zaległym spotkaniu 7. kolejki CLJ U-15, Zagłębie Lubin uległo FC Wrocław Academy 2:0. Bramki dla wrocławian zdobyli Karol Sula oraz Jakub Maścianica.

Środowa porażka Zagłębia w meczu z FC Wrocław Academy była pierwszym potknięciem naszej drużyny w obecnym sezonie.

Dotychczasowy bilans ekipy U-15 prowadzonej przez trenera Marka Sinkiewicza to: dziewięć zwycięstw, jeden remis oraz jedna porażka.

W tabeli CLJ U-15 grupy C, "Miedziowi" zajmują 1. lokatę, z 28 punktami na koncie.

Co więcej Zagłębie, wraz z Odrą Opole, rozegrało jedno spotkanie mniej niż reszta ekip. Zaległe spotkanie 12. kolejki gier zaplanowane jest na wtorek 10 listopada, na godzinę 16:00.

7. kolejka CLJ U-15

FC Wrocław Academy 2:0 Zagłębie Lubin

bramki dla wrocławian: Sula, Maścianica

Zagłębie: 1. Matys - 2. Kordus (55' 13. Białek), 3. Sokołowski, 4. Orlikowski, 5. Cisek (41' 14. Łazor), 6. Niedźwiedź, 7. Droździk, 8. Dziewiatowski (41' 15. Szostak), 9. Skoczylas, 10. Kaczmarek (55' 16. Popielec), 11. Sowiecki.

źródło: Własne, akademiakghm.com