W zaległym meczu 9. kolejki CLJ-18 Zagłębie Lubin uległo na wyjeździe Koronie Kielce (0:2).

Pierwszą groźną sytuację w meczu stworzyli sobie lubinianie. W 18. minucie spotkania Paweł Kruszelnicki uderzył na bramkę Korony, jednak golkiper kielczan wybronił strzał. W 38. minucie prawą stroną boiska zaatakowała Korona. Szymon Majewski dograł piłkę do dobrze ustawionego w polu karnym Szymona Płocicy, a ten pokonał debiutującego w bramce Zagłębia Aleksandra Steffena. W 68. minucie na skutek drugiego napomnienia plac gry zmuszony był opuścić Milan Posmyk, co pogorszyło sytuację „Miedziowych”. Na czternaście minut przed zakończeniem spotkania Korona podwyższyła prowadzenie za sprawą Miłosza Strzebońskiego. Do końca spotkania żadna z drużyn nie wykorzystała już okazji i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

9. kolejka CLJ U-18

Korona Kielce 2:0 Zagłębie Lubin

Bramki dla Korony: 37' Szymon Płocica, 76' Miłosz Strzeboński

Składy wyjściowe:

Korona Kielce: Drej - Zwoźny, Kiełb, Kośmicki, Cukrowski - Świecarz, Kośmider, Grabarczyk, Strzeboński (K), Majewski - Płocica.

Zagłębie Lubin: Steffen - Karasiński, Bukowski, Posmyk, Sochań - Kocaba, Kruszelnicki (K), Górski, Nowak, Nagrodzki - Sławiński.

źródło: Własne, akademiakghm.com