mkszaglebie.pl

W weekend odbyły się spotkania zespołów Zagłębia Lubin występujących w poszczególnych kategoriach wiekowych Centralnej Ligi Juniorów. „Miedziowi” wyszli z wszystkich tych spotkań zwycięsko. Przedstawiamy raport z tychże meczów.

13. kolejka CLJ U-15

Zagłębie Lubin 2:0 Raków Częstochowa

Bramki dla Zagłębia: K. Nowogoński 35', Zinkowski 66'.

Zagłębie Lubin U-15

Matysek - Ratajczak, Skrobich, Raniś, Szpura (60' Michura), Siciński, Wierszak, Musiał, Szulc, Marek (41' Zinkowski), K. Nowogoński (70' Masztalerz).

Zespół Zagłębia Lubin do lat 15 zajmuje aktualnie 2. lokatę w swojej grupie rozgrywek CLJ. „Miedziowi” mają na swoim koncie 34 oczka i do lidera - Górnika Zabrze - tracą zaledwie jeden punkt. Tym bardziej ciekawie zapowiada się starcie w następnej kolejce, bowiem lubinianie zagrają właśnie ze śląskim zespołem.

 13. kolejka CLJ U-17

Raków Częstochowa 0:3 Zagłębie Lubin

Bramki dla Zagłębia: Bonikowski, Skoczylas, Ausfeld.

Zagłębie Lubin U-17

Radziński - Zajac, Orlikowski, Fura, K. Frankowski, Tarkowski (67' Moczyński), Bonikowski, Starosta (58' Wandachowicz), Skoczylas (85' Gregorski), Popielec (58' Ausfeld), Kubacki.

W miniony weekend, będący liderem, „Miedziowi”mierzyli się na wyjeździe z zajmującym 2. lokatę - Rakowem Częstochowa. Dzięki zwycięstwu 3:0 lubinianie są pewni zachowania 1. miejsca w grupie C, mimo że w rundzie jesiennej nasz zespół czeka jeszcze jedno spotkanie. W przyszłej kolejce zespół do lat 17 zmierzy się u siebie z Górnikiem Zabrze.

14. kolejka CLJ U-18

Zagłębie Lubin 1:0 Cracovia Kraków

Bramka dla Zagłębia: Chmarek 47’.

Zagłębie Lubin U-18

Steffen - Kolan, Czerwiński, Sochań (46' Kruszelnicki), Panasiuk, Kocaba, Kozdroń (62' Żywicki), Dzidek (62' Sygieniewicz), Szafranek (72' Nowak), Chmarek, Karasiński.

Dzięki pokonaniu Cracovii Zagłębie Lubin U-18 plasuje się na 2. pozycji z dorobkiem 27 punktów. Tyle samo oczek ma też lider - Polonia Warszawa. W przyszłej serii gier lubinianie udadzą się do Gdyni, by zmierzyć się z miejscową Arką. To spotkanie odbędzie się 20 listopada o godzinie 11:00.

 

źródło: Własne, 90minut.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!