Przed Zagłębiem Lubin wyjazdowe spotkanie z Lechią Gdańsk, a my jak zawsze zapraszamy do udziału w zabawie #TyperMKS. Tym razem typujemy wynik poniedziałkowego starcia. Jak zakończy się mecz na stadionie w Gdańsku? Podajcie swoje przewidywania i sprawdźmy, kto najlepiej odgadnie poniedziałkowy rezultat.

Przydatne informacje

Aby wytypować, wynik wystarczy się zarejestrować w naszym serwisie, przejść do zakładki TYPER, wybrać odpowiednią rundę (obecnie 4. runda, Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin) i wpisać odpowiedni wynik w dwóch wyznaczonych polach każdego ze zdarzeń. Przypominamy, że można typować nie tylko końcowy wynik, ale także rezultat do przerwy, rzuty rożne czy żółte kartki - zależenie od rundy. Dzięki temu będziecie mogli zgarnąć jeszcze więcej punktów. Wynik spotkania Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, a także rezultaty innych zdarzeń meczowych, możecie typować do poniedziałku 23 lutego 2025 roku do godziny 19:00.

Regulamin

Postanowienia ogólne

  • Organizatorem typera jest mkszaglebie.pl z siedzibą w Lubinie.

  • W typerze mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości skorzystania przez Użytkowników z Serwisu spowodowany siłą wyższą.

  • Organizator zastrzega sobie prawo do przerw w dostępie do serwisu spowodowanych jego aktualizacją, pracami konserwacyjnymi lub pracami modernizacyjnymi.

  • Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji postanowień Regulaminu w każdej chwili bez podania przyczyny, a także do zawieszenia, przerwania Typera. O każdym z powyższych wydarzeń Organizator poinformuje Uczestników na stronie Typera.

  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędy oraz problemy w przebiegu Typera, jeżeli nastąpiły one z przyczyn niezależnych od Organizatora. Nie mogą być one podstawą do roszczeń ze strony Uczestników.

  • W klasyfikacji miesięcznej brane są pod uwagę terminy meczów, a nie oddanych typów.

  • Typer nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009 nr 201 poz. 1540).

  • Udział w typerze jest bezpłatny.

Punktacja

  • Dokładnie wytypowany wynik - 5 punktów.

  • Prawidłowo wytypowany kierunek zdarzenia - 3 punkty.

  • Prawidłowo wytypowana jedna wartość którejś ze stron ("gospodarza", albo "gościa") - 1 punkt.

Zasady

  • W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry, końcowym wynikiem jest ten po dogrywce (nie rzutach karnych).

  • W przypadku równej liczby punktów w klasyfikacji generalnej/miesięcznej, decydujące znaczenie ma staż w serwisie mkszaglebie.pl tzn. wygrywa uczestnik, który założył konto wcześniej.

  • Nagrody zostaną dostarczone bezpłatnie na terenie Polski.

  • Wszelkie uwagi/reklamacje co do punktacji należy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy.

  • Możliwe są co najwyżej dwie rundy bonusowe, gdzie punktacja będzie podwojona.

  • Przypadki nieujęte w regulaminie będą rozpatrywane przez Organizatora indywidualnie.

Przykłady punktacji

  • Wynik 2:1. Oddany typ 2:2 (0 punktów za "dokładne wytypowanie wyniku", 0 punktów za "wytypowanie kierunku", 1 punkt za "prawidłowo wytypowaną wartość gospodarza"). Suma = 1 punkt.

  • Wynik 3:1. Oddany typ 2:1 (0 punktów za "dokładne wytypowanie wyniku", 3 punkty za "wytypowanie kierunku", 1 punkt za "prawidłowo wytypowaną wartość gościa"). Suma = 4 punkty.

  • Wynik 1:0. Oddany typ 1:0 (5 punktów za "dokładne wytypowanie wyniku"). Suma = 5 punktów. 

Nagrody

Zwycięzca zabawy #TyperMKS (mecze Zagłębia Lubin w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026 PKO BP Ekstraklasy - począwszy od 30.01.2026 r.) otrzyma oryginalną koszulkę meczową Zagłębia Lubin.

Zostań sponsorem #TyperMKS

  • Lokalnych przedsiębiorców związanych z regionem Zagłębia Miedziowego zachęcamy do zostania sponsorem #TyperMKS.

  • W przypadku nawiązania współpracy nazwa oraz logotyp Państwa firmy znajdzie się na naszej stronie we wszelkich zakładkach związanych z typerem oraz w cotygodniowym newsie zapowiadającym kolejkę.

  • Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt z redakcją - formularz kontaktowy.

Partner serwisu

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Polsat Plus Arena, Gdańsk 23-02-2026, 19:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 22. kolejka

0:2
(0:2)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (6)


20.02.26 18:58
guest profile picture
Gosc13 (Gość)
W kółko tylko klepanie, że styl nie taki, że oczy bolą. To nie chodźcie na mecze i  nie oglądajcie. Dla mnie liczą się bramki i wynik , bo o to w tym sporcie chodzi. A kto chce innego futbolu to polecam Legię.

processing comment 1 2
20.02.26 17:01
Myślę że przegramy ! Nie dlatego że zle życzę Zagłębiu ale Lechia gra żeby wygrać a my zeby nie przegrać ! Dwa odmienne style. Nie ważne ile Lechia traci bramek ale jest w stanie zdobyć o tą jedną więcej. My natomias Autosan i laga do przodu. Brak skrzydłowych z meczu na mecz będzie się odbijało nam czkawką nie wspomne o reżyserze. Mamy  punkty ale oczy bolą od ogladania naszej gry...

Edytowano : 2026-02-20 17:02:54
processing comment 0 4
20.02.26 14:52
guest profile picture
gosciu (Gość)
A tak poza nawiasem to Ojrzynskiemu wyjeli jeden kluczowy klocek z ukladanki i juz po chlopie cala defensywna taktyke babki strzelil 
 
Bronic sie calym zespolem a miec na kontre szybkiego regule po jednej stronie a po 2 Odpowiednika i dograc na glowe postawnego 2 metrowca to jeszcze sie  zgadzalo 
 
I cala Polska mowila ze Archaiczna taktyka antyfootbolu ojrzynskiego moze przedwczesnie zostala poggrzebana 
 
No ale wychodzi na to ze to nie taktyka tylko jakosc zawodnika 
 
Regule powinnismy w pakiecie z Rocha sprzedawac za Konkretne pieniadze no ale w Zaglebiu Dom Wariatow to jest jak jest 
 
A co do Reguly to on pozamiata ale dopiero jak wyjdzie z tego lubinskiego bagna gdzie zakazuje sie grac do przodu .

processing comment 0 3
20.02.26 13:54
guest profile picture
gosciu (Gość)
Ja Moge wytypowac rozwoj wydarzen na boisku wiec 
 
1 polowa pasek obrony ustawiony na 90% zza podwojnej gardy i zasieekow regularne ataki gospodarzy i Nasi gracze panicznie broniacy sie wykopujacy na pale lage do przodu na Kosidisa ktory juz chyba sam sobie zdaje sprawe ze mimo obecnosci na boisku  za duzzo sobie nie pogra 
 
 Marcel Regula nasz diamencik moze sam sie urwie i blysnie pare razy ale to samo nie bedzie mial z kim grac z przodu .
 
Wiec 1 polowa mimo zasiekow obronnych 1-0 w plecy Lechia wbije po jednej z ich 10 akcji ofensywnych 
 
1 polowa skonczy sie 1-0 Lechia i 32% posiadania pilki Zaglebie 1 strzal w swiarlo bramki po naszej stronie i 10 Lechia
 
2 Polowa kosmetyczne zmiany po naszej stronie ale dalej taktyka zasieki obronne 
 
Lechia wbije w 63 minucie gola na 2-0
 
 i tu Ojrzynski siie obudzi i doda 2 napastnika wegra i od tego momentu zaczniemy cos grac w pilke  .
 
Natomiast Lechia sie lekko cofnie poszanuje czas uda nam sie wbic gola na 2-1 w 80 minucie i albo takim wynikiem to sie zakonczy albo Lechia odpowie jeszcze 1 bramka   typ 2-1 lub 3-1 dla Lechi
 
Mecz przegrany juz przed 1 gwizdkiem przez zbyt defensywne ustawienie ktore spowoduje ze nie bedziemy istniec w ataku kompletne zero z przodu w 1 polowie .
 
A i ten schemat bedzie sie powtarzal w kolejnych kolejkach . 
 
Utrzymamy sie w 2 polowie tabeli grajac najbrzydszy foottbool w lidze przy sredniej kibicow 3500 ( odliczajac 500 kibiccow gosci 3 k miejscowych ) 
 
A diamenty pokroju Reguly pokaza swoj prawdziwy taleent dopiero jak przejda do kolejnego klubu gdzie lokalny trener nie bedzie zabijall kazdego meczu taktuka antyffotbolu skrajnie defensywnego 
 
 

processing comment 0 3
20.02.26 08:05
guest profile picture
Do końca okienka został tydzień może nasz Prezes Negocjator poleciał by do Hiszpanii na Tydzień. Obchodzimy 80 lecie klubu. Niech załatwił jakiegoś pomocnika i mecz towarzyski a co? Nie wyszło w Turcji to może Hiszpania prezesie.

processing comment 0 3
19.02.26 19:40
guest profile picture
Oldboy (Gość)
Trudno typować, bawić się można a fakty są takie że Lechia gra ładny i skuteczny futbol, oczywiście że każdy mecz jest inny. Zagłębie ostro trenuje na Polkowickiej sztucznej trawie, wszystko zależy czy będą mieli pampersy czy wyjdą bez nich, oby znowu jakiś babol się nie przytrafił a broń Boże by nie czekali na wyrok uznając że nie są w stanie wygrać, zespół i styl można powiedzieć jest budowany od nowa i to jedyny problem, da się mieć dobrych zawodników i nie mieć wyników bo po prostu zespół trzeba zbudować, Widzew zbudował dość szybko, mecz w Gdańsku będzie dużym sprawdzianem gdzie i w jakim miejscu jesteśmy, trzymamy kciuki i powodzenia.

processing comment 3 4