mkszaglebie.pl

Młody pomocnik Daniel Dudziński pozostanie na stałe w pierwszym zespole. Piłkarz podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał identycznie, jak ten zawarty w 2020 roku, czyli do 30 czerwca 2023 roku.

Daniel Dudziński występuje na pozycji środkowego pomocnika. Wychowanek Oranje Sport Poznań, który do Zagłębia przeszedł w 2015 roku, w minionym sezonie dla III-ligowych rezerw rozegrał 30 spotkań, w których zdobył 9 goli i zanotował 3 asysty.

- Przykład Daniela pokazuje, że nawet młodzi zawodnicy mogą być liderami swoich zespołów. To również dzięki jego dobrej postawie II drużyna zakończyła sezon na wysokim 5. miejscu. Od kilku lat obserwujemy postępy Daniela i mam nadzieję, że wkrótce przełoży swoją formę na dobre występy w Ekstraklasie - powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., Artur Jankowski.

 

źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)06.07.2021 17:44
Cześć, jak zapewne niektórzy z Was zauważyli, wprowadziliśmy możliwość komentowania dla niezalogowanych. Dbajcie o kulturę w komentarzach, bo za spam, wyzwiska i ogólne robienie bałaganu, będziemy nagradzać ostrzeżeniami oraz permanentnymi banami na IP, co będzie oznaczało wyświetlanie dużego czerwonego napisu, zamiast naszej strony :) Ale to tylko dla tych, którzy są z kulturą na bakier... :)

Oprócz tego, w najbliższych dniach wprowadzimy możliwość dodawania emoji (teraz wyświetlają się "???" po ich dodaniu z telefonu) oraz możliwość oceniania komentarzy.