Młody pomocnik Daniel Dudziński pozostanie na stałe w pierwszym zespole. Piłkarz podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał identycznie, jak ten zawarty w 2020 roku, czyli do 30 czerwca 2023 roku.

Daniel Dudziński występuje na pozycji środkowego pomocnika. Wychowanek Oranje Sport Poznań, który do Zagłębia przeszedł w 2015 roku, w minionym sezonie dla III-ligowych rezerw rozegrał 30 spotkań, w których zdobył 9 goli i zanotował 3 asysty.

- Przykład Daniela pokazuje, że nawet młodzi zawodnicy mogą być liderami swoich zespołów. To również dzięki jego dobrej postawie II drużyna zakończyła sezon na wysokim 5. miejscu. Od kilku lat obserwujemy postępy Daniela i mam nadzieję, że wkrótce przełoży swoją formę na dobre występy w Ekstraklasie - powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., Artur Jankowski.

źródło: Własne, zaglebie.com