Na konferencji prasowej po remisowym meczu Zagłębia z Lechem szkoleniowiec gości Dariusz Żuraw podkreślał, że sobotni pojedynek na MSC98 był bogaty w emocje i był atrakcyjny dla wielu kibiców piłkarskich.

Dariusz Żuraw (Lech Poznań)

- Myślę, że to był fajny mecz do oglądania. Szkoda, że nie było kibiców, ale mam nadzieję, że ci przed telewizorami byli usatysfakcjonowani. Pierwsza połowa była słabsza w naszym wykonaniu, nie potrafiliśmy połapać zawodników Zagłębia, dostaliśmy w trudnych momentach dwa karne przeciwko nam. Druga połowa pokazała, że ten zespół potrafi grać w piłkę. Gratuluję chłopakom, bo walczyli do samego końca o zwycięstwo. Trzech punktów nie udało się jednak zdobyć. Myślę, że to mogłoby być za dużo, ale patrząc na statystyki, tych sytuacji i posiadania piłki mieliśmy więcej. Remis musimy przyjąć i go szanować.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Stadion Zagłębia Lubin 06-06-2020, 17:30