mkszaglebie.pl

- Mamy duże kłopoty w defensywie - powiedział po przegranym 1:3 meczu ze Śląskiem Wrocław szkoleniowiec "Miedziowych", Dariusz Żuraw.

Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin)

- Trudno mi zebrać myśli po takim meczu. Nieźle wyglądaliśmy, ale dawaliśmy prezenty Śląskowi i to podcięło nam skrzydła. W drugiej połowie próbowaliśmy coś zmienić, zaczęliśmy nieźle grać, ale znowu prezent. Czeka nas dużo pracy, wynik nie jest dobry i to na pewno nas boli. Ostatni mecz w Płocku i dzisiejszy pokazały, że przed nami mnóstwo pracy. Mamy duże kłopoty w defensywie. W zespole Śląska jest stabilizacja, której u nas brakowało. Jeszcze coś o czym mówimy od dawna, Śląsk miał numer „9”, a my niestety nie.

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Stadion Zagłębia 29-08-2021, 15:00
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 6

(1:3)
(1:2)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)29.08.2021 20:12
29.08.2021 20:05
Na dzień dzisiejszy to co mamy to zgliszcza i kupę popiołu. Tyle co pozostalo z Zagłebia. Przede wszystkim nie mamy żadnej filozofi na to jak chcemy by grała nasza drużyna. Na dzień dzisiejszy mamy toto lotek wrzucamy młodych z nadzieją że któryś odpali i uda sie go sprzedać...... widać że giełda Lubińska sie rozwija nie tylko w koło stadionu, ale już od dawna jest i na boisku.
29.08.2021 19:28
Kaszmir (Gość)
Trenerze wszystko w twoich rękach, batalia o utrzymanie z banda ogórków i pozorantów.
Powodzenia.