- Mamy duże kłopoty w defensywie - powiedział po przegranym 1:3 meczu ze Śląskiem Wrocław szkoleniowiec "Miedziowych", Dariusz Żuraw.

Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin)

- Trudno mi zebrać myśli po takim meczu. Nieźle wyglądaliśmy, ale dawaliśmy prezenty Śląskowi i to podcięło nam skrzydła. W drugiej połowie próbowaliśmy coś zmienić, zaczęliśmy nieźle grać, ale znowu prezent. Czeka nas dużo pracy, wynik nie jest dobry i to na pewno nas boli. Ostatni mecz w Płocku i dzisiejszy pokazały, że przed nami mnóstwo pracy. Mamy duże kłopoty w defensywie. W zespole Śląska jest stabilizacja, której u nas brakowało. Jeszcze coś o czym mówimy od dawna, Śląsk miał numer „9”, a my niestety nie.

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Stadion Zagłębia 29-08-2021, 15:00