- Oba zespoły dążyły do zwycięstwa, ale patrząc na to, że był to nasz trzeci mecz na przestrzeni kilku dni, ja szanuję ten punkt - powiedział na gorąco po meczu z Górnikiem Zabrze Dariusz Żuraw, trener Zagłębia Lubin.

Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin)

- Na pewno był to mecz walki. Dużo się działo w środku pola. Być może klarownych sytuacji nie było zbyt wiele, ale z mojej perspektywy, my mieliśmy lepsze okazje na bramkę. Górnik natomiast był groźny po stałych fragmentach gry. Oba zespoły dążyły do zwycięstwa, ale patrząc na to, że był to nasz trzeci mecz na przestrzeni kilku dni, ja szanuję ten punkt. Musimy się teraz dobrze zregenerować i szykować do następnego meczu na Lechii.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Stadion im. Ernesta Pohla 30-10-2021, 17:30