- Zabrakło nam spokoju i wyrachowania, jeżeli chodzi o grę w ofensywie - mówił na gorąco po przegranym 0:1 spotkaniu Dariusz Żuraw, szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

Dariusz Żuraw (Zagłębie Lubin)

- Myślę, że to był niezły mecz w naszym wykonaniu, natomiast tak jak mówiłem po meczu z Wartą, wygrywa ten, kto strzela bramki i tak dziś było. Nieźle operowaliśmy piłką do 16. metra, ale później brakowało dokładnego dogrania. Rywale wykorzystali jeden błąd, który popełniliśmy. Oczywiście uczulaliśmy naszych zawodników, że Jesus Imaz jest piłkarzem, którego trzeba mieć ciągle pod kontrolą. Co innego jest mówić, a potem to zrealizować. Jest to zawodnik, który momentami przerasta naszą ligę i to było dziś widać. Szkoda, bo myślę, że pod kątem piłkarskim był to jeden z naszych lepszych meczów. Zabrakło nam spokoju i wyrachowania, jeżeli chodzi o grę w ofensywie. Gramy dalej, mamy teraz dwa tygodnie, podczas których znowu popracujemy i mam nadzieję, że krok po kroku nasza gra i wyniki będą jeszcze lepsze.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Stadion Zagłębia 01-10-2021, 18:00