Jak podaje Przegląd Sportowy, Dejan Dražić ponownie zostanie wypożyczony ze Slovana Bratysława do końca sezonu z opcją wykupu.

Przypomnijmy, że Dejan Dražić jest byłym młodzieżowym reprezentantem Serbii, grał ostatnio w Slovanie Bratysława (16 meczów, 1 gol, 5 asyst w tym sezonie). Karierę zaczynał w Partizanie Belgrad, następnie trafił z OFK Belgrad, z którego za 1,2 mln euro przeniósł się do Celty Vigo. Niestety nie przebił się tam do podstawowego składu, więc został wypożyczony do Realu Valladolid. Jego następnym krokiem w karierze był wcześniej wspomniany Slovan.

25-letni pomocnik przyjechał do Lubina we wtorek, gdzie został poddany rutynowym badaniom medycznym i testom na obecność koronawirusa.

W obecnym sezonie zawodnik rozegrał dwa spotkania dla Slovana. Było to wygrane ligowe spotkanie przeciwko Spartakowi Trnava oraz porażka po rzutach karnych z Kuopion Palloseura w II rundzie eliminacji do Ligi Europy.

Warto odnotować liczby, jakimi w poprzednim sezonie mógł pochwalić się Dejan Dražić. Piłkarz rozegrał dla Zagłębia 10 spotkań w których zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę.

Zawodnik bez wątpienia wzmocni rywalizację na skrzydle po odejściu Damjana Bohara. Co więcej może stanowić alternatywę na pozycji numer 10 dla Filipa Starzyńskiego.

źródło: Własne, Przegląd Sportowy