Zagłębie Lubin poinformowało, że podczas obozu w Turcji pierwszy zespół rozegra jeszcze jeden mecz kontrolny. Rywalem lubinian będzie KF Drita Gnjilane - 3. drużyna IPKO Superligi Kosowa.

KF Drita Gnjilane swój początek ma w 1947 roku, jednak debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej nastąpił dopiero czterdzieści lat później. KF Drita to dwukrotny mistrz Kosowa, jednokrotny zdobywca Pucharu Kosowa i Superpucharu.

Najlepszym strzelcem KF Drita jest obecnie Betim Haxhimusa, który ma na koncie sześć trafień. Najlepiej asystującym piłkarzem naszego niedzielnego rywala jest doświadczony 33-letni Xhevdet Shabani (6 asyst).

Mecz odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godzinie 13:00 czasu polskiego.

Zagłębie Lubin - KF Drita Gnjilane

Belek (Limak Arcadia Golf and Sport Resort) 26-01-2020, 13:00