W piątek 7 sierpnia Zagłębie Lubin zmierzy się w Opalenicy z Pogonią Szczecin w grze kontrolnej. Pierwotnie miały się odbyć dwa mecze, jednak kluby zrezygnowały z tego pomysłu.

Pojedynek Zagłębia Lubin z Pogonią Szczecin zostanie rozegrany o godzinie 17:30 w Opalenicy. Na ten moment nie wiadomo, czy spotkanie będzie grane w formacie 2 x 45 minut (klasycznie) czy ze względu na decyzję o jednym meczu będzie to 3 x 30 minut.

Transmisja na żywo z tego sparingu będzie dostępna na kanale Youtube Pogoni Szczecin - kliknij tutaj.

Pogoń Szczecin to 6. zespół PKO BP Ekstraklasy w poprzednim sezonie. W drużynie "Portowców" występuje dwóch graczy z przeszłością w Zagłębiu Lubin - są nimi obrońca Igor Łasicki oraz pomocnik Damian Dąbrowski.

źródło: Własne/zaglebie.com