mkszaglebie.pl

Przed Zagłębiem II Lubin kolejny mecz ligowy w eWinner II lidze. Tym razem w 23. kolejce lubinianie zmierzą się na własnym boisku z Wisłą Puławy i zawalczą o przerwanie fatalnej passy porażek.

W rundzie jesiennej przez większość spotkania przeważali gospodarze z Puław, jednak ostatecznie to nasza drużyna wygrała 2:1 po golach Bartłomieja Kłudki oraz Rafała Adamskiego. 

Do meczu z Wisłą Puławy Zagłębie II Lubin podchodzi jako przedostatnia drużyna tabeli eWinner II ligi, która w dodatku ma na koncie passę 9 porażek i jednego remisu. Ostatni raz lubinianie wygrali 30 września ubiegłego roku. Jeśli „Miedziowi” nie zaczną wygrywać, będą w ekspresowym tempie zmierzać do III ligi. Na nieszczęście trenera Jarosława Krzyżanowskiego, który zmuszony jest niekiedy grać zawodnikami, którzy nigdy nie powinni przekroczyć poziomu III ligi, nie pomagają mu również zawodnicy z pierwszego zespołu, którzy w meczach rezerw zamiast podnosić poziom, to niejednokrotnie go obniżają. W meczu z Wisłą Puławy zagrają zapewne ci zawodnicy, którzy nie zagrali z Jagiellonią Białystok lub pojawili się na placu gry w krótszym wymiarze czasu. W „dwójce” zapewne zobaczymy Kacpra Bieszczada, Kacpra Lepczyńskiego, Cheikhou Dienga, Oliwiera Sławińskiego, Mateusza Bartolewskiego, Arkadiusza Woźniaka, Rafała Adamskiego i być może któregoś ze środkowych pomocników – Jakuba Żubrowskiego lub Tomasza Makowskiego, bowiem za kartki wypadł Mateusz Kizyma.

Wisła Puławy radzi sobie lepiej od drugiej drużyny „Miedziowych” i po sobotnich meczach 23. kolejki zajmuje 6. miejsce. Goście niedzielnego meczu mają o co grać, bowiem ewentualna wygrana z lubinianami może ich wywindować nawet na 3. miejsce.

Początek meczu o godzinie 14:00. Wstęp na Stadion Zagłębia jest wolny. Transmisję na żywo z komentarzem z tego starcia przeprowadzi Pilot WP. Wszystkie szczegóły dotyczące transmisji znajdziecie poniżej. Nam będzie miło, jeśli przy wyborze pakietu skorzystacie z tego linka: https://bit.ly/3Dyz3y3.

  

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarzKOMENTARZE (0)Brak komentarzy!