Oprócz pierwszej drużyny swój mecz w niedzielę rozegrają nasze drugoligowe rezerwy. Zagłębie II Lubin zmierzy się na głównej płycie z GKS-em Jastrzębie.

Obecny sezon dla rezerw Zagłębia Lubin jest dość ciężki. Niestety w zbyt wielu meczach proste błędy popełniali doświadczeni zawodnicy, którzy schodzili na mecze II ligi z pierwszego zespołu. Jak dorzucimy do tego jeszcze błędy młodych piłkarzy, które są przecież normalne, to niestety, ale robi nam się duży problem, który pokazuje, że po sobotnich meczach nasze rezerwy są ostatnie w tabeli eWinner II ligi i pewnie zmierzają ligę niżej. To nie jednak piłkarze młodzi lub starsi są problemem. To, jak funkcjonuje ta drużyna jest wynikiem zaniedbań, jakich dopuścili się pion sportowy klubu i włodarze akademii. To było oczywiste, że drużyna w tym formacie nie da rady się utrzymać, a nie zrobiono w kierunku jej wzmocnienia absolutnie nic, bo wolano wyłożyć pieniądze na kolejnego zawodnika pierwszej drużyny, który nie gra i zaraz pożegna się z Lubinem.

Tak czy inaczej, Zagłębie II Lubin przed niedzielnymi starciami jest w tabeli 18. i ma na koncie 27 punktów. Do bezpiecznej Garbarni Kraków, która jest na miejscu 14., tracimy dwa oczka, jednak do będącej o jedną pozycję wyżej Raduni Stężyca już sześć. GKS Jastrzębie zajmuje 12. lokatę i ma 34 punkty na koncie.

W ostatnim meczu pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Zagłębiem II Lubin padł rezultat 3:1 dla zespołu z Jastrzębia.

Mecz rozpocznie się o 12:00. Transmisję na żywo z komentarzem z tego starcia przeprowadzi Pilot WP. Wszystkie szczegóły dotyczące transmisji znajdziecie poniżej. Nam będzie miło, jeśli przy wyborze pakietu skorzystacie z tego linka: https://bit.ly/3Dyz3y3.

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (0)