Przed rezerwami Zagłębia Lubin ostatnia kolejka eWinner II ligi, po zakończeniu której będziemy wiedzieć, na którym szczeblu rozgrywkowym w przyszłym sezonie będzie występował drugi zespół „Miedziowych”. W 34. kolejce lubinianie zmierzą się przed własną publicznością z KKS-em Kalisz.

Zadanie przed rezerwami Zagłębia Lubin w postaci utrzymania szczebla centralnego nie będzie jednak łatwe, bo aby myśleć o utrzymaniu musimy wygrać z KKS-em Kalisz i liczyć na to, że Górnik Polkowice lub Radunia Stężyca stracą punkty w swoich starciach.

KKS Kalisz to obecnie 5. drużyna eWinner II ligi, która po 33. kolejkach ma 54 punkty. W spotkaniu z Zagłębiem KKS będzie tym samym walczył o pozostanie w strefie dającej możliwość gry w barażach o awans do Fortuna 1. Ligi. Niekorzystny rezultat w meczu z Zagłębiem oraz wygranie meczów przez Motor Lublin i Wisłę Puławy może spowodować, że kaliszanie spadną na pozycję numer 7. Na nasze nieszczęście KKS Kalisz jest w niezłej formie, bo nie przegrał czterech ostatnich meczów z rzędu.

Zagłębie Lubin w pewnym momencie było niemalże pewne spadku do eWinner II ligi, ale po objęciu drużyny przez Pawła Sochackiego gra lubinian drgnęła i wyszliśmy ze strefy spadkowej. Niestety po ostatniej porażce z Motorem Lublin, przy jednoczesnych wygranych Raduni Stężyca oraz Górnika Polkowice, ponownie znaleźliśmy się na miejscu 15., czyli ostatnim spadkowym.

Aby utrzymać eWinner II ligę, zawodnicy Zagłębia II Lubin muszą zwyciężyć z KKS-em Kalisz oraz liczyć na stratę punktów przez Radunię lub Górnika.

Spotkanie odbędzie się na Stadionie Zagłębia i rozpocznie się o godzinie 18:00. Wszystkich zapraszamy na obiekt, by wspierać młodych zawodników, zaś tych, którzy nie mogą, zachęcamy do śledzenia multiligi w WP Pilot. Nam będzie miło, jeśli przy wyborze pakietu skorzystacie z tego linka: https://bit.ly/3Dyz3y3.

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (0)