W sobotę o 12:00 Zagłębie Lubin zmierzy się na własnym obiekcie z Garbarnią Kraków w ramach 30. kolejki eWinner II ligi. Sytuacja "Miedziowych" nie jest jeszcze oczywiście przesądzona, ale o utrzymanie na poziomie centralnym będzie niezwykle trudno.

W 30. kolejce eWinner II ligi zmierzą się dwa zespoły będące sąsiadami w strefie spadkowej. Zagłębie II Lubin po 29. kolejkach obecnego sezonu jest w tabeli 17., ma na koncie 28 punktów, z kolei Garbarnia Kraków okupuje jedną pozycję wyżej z 29 punktami na koncie. Spotkanie pomiędzy „Miedziowymi” a gośćmi z Krakowa może wyłonić spadkowicza z eWInner II ligi oraz drużynę, której zostanie podany tlen. Chyba, że padnie remis – wówczas jeden zdobyty punkt nie urządzi żadnej z drużyn i obie nadal będą zajmowały pozycje w strefie spadkowej.

W składzie Zagłębia II Lubin znajdą się z pierwszego zespołu Kacper Bieszczad oraz Damian Oko. Poniżej prezentujemy skład lubinian.

Mecz rozpocznie się o 12:00. Transmisję na żywo z komentarzem z tego starcia przeprowadzi Pilot WP. Wszystkie szczegóły dotyczące transmisji znajdziecie poniżej. Nam będzie miło, jeśli przy wyborze pakietu skorzystacie z tego linka: https://bit.ly/3Dyz3y3.