O piątkowym starciu Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin swoje zdanie wyraził również Waldemar Fornalik, trener gospodarzy. Szkoleniowiec zwrócił uwagę na to, jego zespół drugi mecz przegrał w dość lekkomyślny sposób.

Waldemar Fornalik (trener Piasta Gliwice)

- Przegrywamy drugi mecz w sposób lekkomyślny. Na tę chwile nie chce nam nic wpaść jeśli chodzi o ofensywę. Czasami przeciwnik stworzy pół sytuacji i nam strzeli gola. Musimy nad tym pracować. Nie był to łatwy mecz, bo Zagłębie pokazało się z dobrej strony. Mieliśmy sytuację, która mogła otworzyć mecz. Podobnie było w drugiej części meczu. Popełniliśmy błąd i straciliśmy gola. Potem również mieliśmy trzy okazje do zdobycia gola. Na pewno się nie załamujemy, bo piłka pokazała, że trzeba być konsekwentnym i grać do końca.

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 29-07-2022, 18:00