W piątkowy wieczór Zagłębie Lubin zmierzy się w wyjazdowym pojedynku ze Stalą Mielec. Lubinianom punkty są potrzebne jak tlen, jednak patrząc na sytuację wokół klubu, nie będzie o nie łatwo.

O całym szambie, jakie od kilku dni wybija przy Skłodowskiej-Curie 98 pisaliśmy już wielokrotnie, kwestie te były także podnoszone w podcaście #MKSTalk, dlatego nie ma sensu, abyśmy pisali co kolejkę tego samego. Jak jest, każdy widzi.

Do meczu z rywalami z Mielca Zagłębie Lubin podchodzi jako 14. drużyna PKO BP Ekstraklasy. Lubinianie mają 17 punktów oraz cztery oczka przewagi nad strefą spadkową. W zespole lubinian na pewno zagrać ze Stalą nie będą mogli Bartosz Kopacz (pauza za kartki), a także kontuzjowani Jakub Żubrowski, Dawid Kurminowski i Kacper Lepczyński. Zmian w składzie może być jednak sporo, w porównaniu do poprzedniego spotkania.

Nasz najbliższy rywal, czyli Stal Mielec jest w dobrej formie w obecnym sezonie i po 15. meczach ma na koncie 23 punkty i zajmuje 6. lokatę. W piątkowym meczu zabraknie na pewno Dominykasa Barauskasa i Mateusza Maka, którzy są kontuzjowani.

Początek meczu o 18:00. Zapraszamy wszystkich do Canal+ Sport, Canal+ Sport3 oraz Canal+ Online. Na Twitterze znajdziecie tradycyjną relację ze spotkania.

Nie zapominajcie o #TyperMKS. Czas na oddanie typów na mecz ze Stalą macie do godziny 17:00.

Stal Mielec - Zagłębie Lubin

Stadion MOSiR, Mielec 04-11-2022, 18:00