mkszaglebie.pl

W sobotę o godzinie 17:30 Zagłębie Lubin zmierzy się u siebie z Jagiellonią Białystok. Jak wyglądały dotychczasowe starcia obu ekip?

Z Jagiellonią mierzyliśmy się 34 razy. Komplet punktów padał łupem "Miedziowych" szesnastokrotnie, siedem razy obie drużyny dzieliły się punktami, Jagiellonia z kolei zwyciężała jedenastokrotnie.

W obecnym sezonie z białostoczanami rywalizowaliśmy w 5. kolejce gier. Wówczas w pierwszej połowie spotkania "Miedziowi" prezentowali się lepiej od zespołu ze stolicy Podlasia, co zdołali udokumentować zdobytą w 10. minucie meczu bramką - Filip Starzyński świetnie egzekwował rzut rożny, a w polu karnym odnalazł się niezawodny w tym fragmencie gry Lorenco Simić, który mocnym strzałem głową pokonał golkipera naszych rywali.

Zagłębie wyszło na drugą połowę gorzej zmotywowane, co sprawiło, że słabo dysponowana tego dnia Jagiellonia przysporzyła naszym zawodnikom nieco problemów. Pomimo tego pragmatyzm lubinian w tamtym pojedynku opłacił się, "Miedziowi" wywieźli z Białegostoku cenne trzy punkty.

Bilans Zagłębie - Jagiellonia

Zwycięstwa Zagłębia: 16

Remisy: 7

Zwycięstwa Jagiellonii: 11

 

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Stadion Zagłębia Lubin 06-03-2021, 17:30
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 20

(3:0)
(0:0)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)05.03.2021 18:10
Jaga bez Augustyna, Romanczuka,Imaza i Pjulica chyba. Możliwe że ktoś jeszcze złapał koronę. My bez Drazica. Obowiązkiem są 3 pkt jeżeli chcemy powalczyć o coś więcej niż 8 miejsce