W sobotę o godzinie 15:00 Zagłębie Lubin rozegra swoje ostatnie spotkanie 2020 roku. Naszym przeciwnikiem będzie szczecińska Pogoń. Jak wyglądały dotychczasowe starcia obu ekip?

Z Pogonią graliśmy dotychczas 46 razy. Bilans wyników jest remisowy, albowiem obie drużyny zwyciężały trzynastokrotnie. Z kolei 20 razy w historii dzieliliśmy się punktami z „Portowcami”

Ostatnie stracie obu zespołów miało miejsce 29 maja i było pierwszym meczem PKO BP Ekstraklasy po koronawirusowej przerwie. Tamto spotkanie ułożyło się zdecydowanie po myśli „Miedziowych”, ponieważ już do przerwy ustaliliśmy rezultat spotkania, a bramki dla naszej drużyny zdobywali kolejno: Dejan Drazić, Damjan Bohar oraz Bartosz Białek.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w sobotę tuż po godzinie 16:45.