W rozgrywanym podczas przerwy na mecze reprezentacji sparingu Zagłębie Lubin wygrało 5:3 z Górnikiem Zabrze. Gole dla "Miedziowych" zdobyli Karol Podliński (trzy), Patryk Szysz i Filip Starzyński.

26 marca 2021, 13:00 - Lubin (Stadion Zagłębia)

Zagłębie Lubin 5:3 Górnik Zabrze

bramki: Szysz 22, Starzyński 27, Podliński 32, 52, 63 - Boakye 7, Krawczyk 8, Nowak 39

Zagłębie Lubin

(I połowa) 12. Konrad Forenc - 23. Jakub Wójcicki, 5. Lorenco Šimić, 15. Đorđe Crnomarković, 26. Kacper Chodyna - 17. Patryk Szysz, 4. Jewgienij Baszkirow, 14. Jakub Żubrowski, 18. Filip Starzyński, 39. Miroslav Stoch - 13. Karol Podliński. (II połowa) 22. Marcin Furtak - 3. Saša Balić, 55. Damian Oko, 27. Dominik Jończy, 26. Kacper Chodyna, 77. Mateusz Bartolewski - 4. Jewgienij Baszkirow, 14. Jakub Żubrowski (62, 99. Łukasz Łakomy), 18. Filip Starzyński (62, 20. Jakub Sypek), 39. Miroslav Stoch (62, 16. Adam Ratajczyk) - 13. Karol Podliński.