Rozpoczynamy coroczną akcję „MIEDZIANY MIKOŁAJ”, podczas której będziemy zbierać słodycze, zabawki i przybory szkolne dla dzieci z zaprzyjaźnionych domów dziecka.

W tym roku prosimy nie przynosić już ubrań, chyba że ktoś ma całkowicie nowe z metkami. Używanych ciuchów prosimy nie dawać, gdyż w zeszłym roku zawieźliśmy ich kilkadziesiąt worków.

Zbiórka będzie prowadzona:

• sklep Zagłębia w galerii,
  • EcoMyjnia na ul. Kolejowej 9
  • Pro Medical Clinic Lubin, ul. Zwierzyckiego 3/19
  • Solidarność Pebeka - w siedzibie związku
  • sklepy Społem i Polka w Lubinie

Jeśli ktoś z Was chce pomóc i u siebie (w firmie, urzędzie, biurze itp.) zorganizować zbiórkę prosimy o kontakt!

Dziękujemy za dołączenie do wspólnej akcji Solidarność Pebeka oraz sklepom Społem i Polka w Lubinie!

Jak zawsze jest z nami również Zagłębie Lubin, które przed meczami u siebie wystawi kartony pod sektorami. Zaczynamy od meczu z Radomiakiem 22 listopada godz. 18:00.

Miedziany Mikołaj 2021 potrwa do 24 grudnia, a Wasze dary rozwieziemy dzieciom po Świętach Bożego Narodzenia.

p.s. Jeśli chcesz wybrać się z nami jako Miedziany Mikołaj do jednego z domów dziecka - pisz lub dzwoń!

p.s.2. Prosimy o udostępnianie posta!

Zagłębie Fanatyków

źródło: Zagłębie Fanatyków