Kilkanaście godzin po meczu pierwszego zespołu z Widzewem Łódź, swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrają nasze rezerwy, które zmierzą się na własnym boisku z tegorocznym beniaminkiem, Stalą Stalowa Wola. Zapraszamy do zapowiedzi tego spotkania.

Lubinianie po świetnym początku sezonu, od kilku tygodni nie mogą wrócić na zwycięską ścieżkę, przez co zespół z pierwszego miejsca spadł na 13. miejsce, mając punkt przewagi nad strefą spadkową. Zawodnicy z Podkarpacia natomiast zgromadzili o dwa punkty więcej od Zagłębia, a więc mają ich zgromadzonych 21, dzięki czemu przed rozpoczęciem meczu zajmują 10. miejsce w tabeli.

Podopieczni trenera Pawła Sochackiego na zwycięstwo czekają od 16 września, od wyjazdowego zwycięstwa nad Olimpią Grudziądz. Od tego czasu Miedziowi odnotowali dwa remisy oraz sześć porażek. Stalowcy natomiast w poprzednich sześciu spotkaniach odnotowali trzy zwycięstwa, remis i dwie porażki.

W zespole ze Stalowej Woli od tego sezonu występuje dobrze znany z występów zarówno w drużynach akademii, rezerw, jak i pierwszego zespołu, środkowy obrońca, Damian Oko.

Historia naszego klubu pamięta 12 spotkań ze Stalą Stalowa Wola. Dotychczasowy bilans klaruje się na korzyść naszych rywali, którzy pięciokrotnie sięgali po komplet punktów. Lubinianie robili to trzykrotnie, a cztery razy obydwa zespoły dzieliły się punktami.

Mecz 17. kolejki II ligi pomiędzy Zagłębiem II Lubin a Stalą Stalowa Wola, już dziś o godz. 13:00 na boisku nr 4. Transmisja w Pilot WP.

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (0)