mkszaglebie.pl

Polski Związek Piłki Nożnej podał do publicznej wiadomości terminarz eWinner 2. Ligi na sezon 2022/2023. Rezerwy Zagłębia Lubin sezon rozpoczną domowym meczem z Pogonią Siedlce. Rozpoczęcie sezonu zaplanowano na weekend 16-17 lipca.

Terminarz eWinner 2. Ligi sezon 2022/2023

Kolejka 1 - 16-17 lipca

Wisła Puławy - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
Radunia Stężyca - Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice

Kolejka 2 - 23-24 lipca

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik Polkowice
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków - Radunia Stężyca
Lech II Poznań - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy - Wigry Suwałki

Kolejka 3 - 30-31 lipca

Wigry Suwałki - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
Radunia Stężyca - Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków
Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - Stomil Olsztyn
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice - Motor Lublin

Kolejka 4 - 6-7 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz - Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków - Zagłębie II Lubin
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy - Radunia Stężyca
Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 5 - 10 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Radunia Stężyca - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 6 - 13-14 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Lech II Poznań - Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca

Kolejka 7 - 20-21 sierpnia

Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie II Lubin - Wigry Suwałki
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Motor Lublin - Stomil Olsztyn
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce

Kolejka 8 - 27-28 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie II Lubin
Radunia Stężyca - Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 9 - 3-4 września

Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
Górnik Polkowice - Lech II Poznań
Motor Lublin - Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

Kolejka 10 - 10-11 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stomil Olsztyn
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Motor Lublin
Wisła Puławy - Górnik Polkowice
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca - Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin

Kolejka 11 - 17-18 września

Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
Górnik Polkowice - Wigry Suwałki
Motor Lublin - Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław

Kolejka 12 - 24-25 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz
Wigry Suwałki - Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Polkowice
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - Garbarnia Kraków
Zagłębie II Lubin - Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo

Kolejka 13 - 1-2 października

Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Garbarnia Kraków - Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Górnik Polkowice - Radunia Stężyca
Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg
KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków

Kolejka 14 - 8-9 października

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca - Motor Lublin
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków

Kolejka 15 - 15-16 października

Garbarnia Kraków - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Górnik Polkowice - Zagłębie II Lubin
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy
Znicz Pruszków - Lech II Poznań

Kolejka 16 - 22-23 października

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Lech II Poznań
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław
Siarka Tarnobrzeg - Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin - Motor Lublin
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg

Kolejka 17 - 29-30 października

Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
KKS 1925 Kalisz - Zagłębie II Lubin
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław - Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Wisła Puławy

Kolejka 18 - 5-6 listopada

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Wisła Puławy
Lech II Poznań - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin
KKS 1925 Kalisz - Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg

Kolejka 19 - 12-13 listopada

Górnik Polkowice - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg - Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca - Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg - Lech II Poznań
Wigry Suwałki - Wisła Puławy

źródło: 90minut.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz



KOMENTARZE (1)



15.06.2022 21:31
Paweł (Gość)
Dwa razy derby ze Slaskiem w lipcu. Niezle
processing comment