W sobotnie popołudnie, dokładnie o godzinie 13:00, Zagłębie II Lubin rozegra wyjazdowy mecz w 12. kolejce III gr. III ligi. Przed podopiecznymi Jarosława Krzyżanowskiego niełatwe zadanie, bo zmierzą się z liderującym LKS-em Goczałkowice Zdrój, z Łukaszem Piszczkiem w składzie.

Gospodarze sobotniego starcia zajmują 1. miejsce w tabeli z 31 punktami na koncie. Wygrali 10 meczów i 1 zremisowali, z Odrą Wodzisław Śląski, którą nasza drużyna rozgromiła aż 7:0. W ostatniej kolejce

Zagłębie II Lubin ma obecnie 23 punkty i zajmuje 3. pozycję w tabeli, do 2. Rekordu Bielsko-Biała tracimy 1 punkt. Zważywszy na to, jak młodym i niedoświadczonym składem gramy, jak na razie nasi młodzi zawodnicy osiągają bardzo dobry wynik.

Ze względu na to, że niemalże w tym samym czasie odbędzie się sparing 1 drużyny, w którym trener Dariusz Żuraw będzie chciał obejrzeć kilku młodych piłkarzy, skład naszych rezerw na sobotnie starcie będzie nieco osłabiony. Zabraknie też starszych "spadów" z pierwszego zespołu, ale w obecnym sezonie i tak ich w zasadzie nie oglądamy, jeśli chodzi o starszych zawodników.

Mecz będzie transmitowany na żywo na kanale CF Sport. Player znajduje się poniżej.

źródło: Własne, 90minut.pl