W niedzielne popołudnie swój mecz ligowy na boisku numer 4 rozgrywały rezerwy Zagłębia Lubin. Nasi młodzi piłkarze po pełnym emocji pojedynku zremisowali 4:4 z LKS-em Goczałkowice Zdrój. Gola na wagę jednego punktu zdobył w doliczonym czasie gry Rafał Adamski. "Adams" w spotkaniu zdobył w sumie dwa gole i zrównał się w klasyfikacji strzelców III ligi gr. III z Patrykiem Kusztalem. Obaj "Miedziowi" liderują z 15 strzelonymi golami.

29. kolejka III ligi gr. III (Boisko nr 4, Lubin)

Zagłębie II Lubin 4:4 LKS Goczałkowice Zdrój

bramki: Ratajczyk 15, Adamski 32, 90, Sypek 52 - Matuszczyk 22, Kiklaisz 39, 84, Danch 44

Zagłębie II Lubin

1. Szymon Weirauch - 2. Jakub Kolan, 3.  Mateusz Kizyma, 4. Kacper Lepczyński, 5. Dawid Hanc (80. 13. Szymon Karasiński), 6. Dawid Pakulski, 7. Adam Ratajczyk (68. 17. Kacper Laskowski), 10. Daniel Dudziński, 11. Jakub Sypek, 8. Tomasz Pieńko (55. 14. Jakub Rogalski), 9. Rafał Adamski.

LKS Goczałkowice Zdrój

Szczuka - Szymała, Zięba, Danch, Mońka, Nowak - Hanzel, Kazimierowicz, Matuszczyk, Gemborys - Kiklaisz

źródło: Własne, zaglebie.com