W niedzielę w samo południe piłkarze Zagłębia II Lubin będą walczyć o punkty w kolejnym ligowym meczu. Niedzielnym rywalem lubinian będzie LKS Goczałkowice Zdrój.

Zagłębie II Lubin jest liderem swojej grupy w III lidze i pewnie zmierza w kierunku II ligi. W ostatniej kolejce przydarzyła nam się jednak wpadka, bo ulegliśmy 0:1 dobrze grającej na wiosnę Warcie Gorzów Wielkopolski. Obecnie po 28. kolejkach mamy 63 punkty, bilans 19 zwycięstw, 6 remisów, 3 porażki i 5 punktów przewagi nad Polonią Bytom, która w sobotę wygrała swój mecz z Pniówkiem Pawłowice. Ślęza Wrocław i Miedź II Legnica potraciły punkty w tej kolejce, dlatego to właśnie zespół z Bytomia wydaje się być kluczowym rywalem w walce o awans.

LKS Goczałkowice Zdrój po dobrej jesieni, na wiosnę wyraźnie spuścił z tonu i zajmuje 6. miejsce w lidze, ma 46 punktów i bilans 13 zwycięstw, 7 remisów i 8 porażek. Nie jest to jednak drużyna przypadkowa i na pewno czeka nas ciężki mecz. Jesienią w pojedynku pomiędzy LKS-em a Zagłębiem padł bezbramkowy remis.

Spotkanie zostanie rozegrane na boisku nr o 12:00. Zapraszamy!

29. kolejka III ligi gr. III (Boisko nr 4, Lubin)

Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice Zdrój

źródło: Własne, 90minut.pl