Przed rezerwami Zagłębia Lubin kolejny w krótkim odstępie czasu mecz na szczycie III ligi gr. III. W sobotę o 12:00 zawodnicy dowodzeni przez Jarosława Krzyżanowskiego zmierzą się z Miedzią II Legnica, która jest wiceliderem tabeli.

Spotkanie Zagłębia II Lubin z Miedzią II Legnica będzie meczem lidera i wicelidera rozgrywek. Lubinianie zajmują 1. miejsce w tabeli z 60 punktami na koncie i bilansem 18 wygranych, 6 remisów i 2 porażki. Mamy 8 punktów przewagi nad drugą w tabeli Miedzią II Legnica, która przy dorobku 52 punktów ma bilans 15-7-2.

W obecnym sezonie dwukrotnie graliśmy już z legniczanami. Oba te mecze zakończyły się naszym zwycięstwem - najpierw w lidze pokonaliśmy rywali 1:0, a następnie w zwyciężyliśmy 3:1 w finale Pucharu Polski w Podokręgu Legnica. Podobnie jak Zagłębie II, tak samo i Miedź II kontynuuje swoją dobrą passę meczów bez przegranej, która obecnie wynosi 17 spotkań. Ostatni mecz przegrany przez legniczan miał miejsce w ubiegłym roku i przypadał on na... wspomniane 0:1 starcie z Zagłębiem II Lubin.

Spotkanie zostanie rozegrane na boisku nr 4. Klub poinformował, że przeprowadzi z meczu darmową relację wideo - player pojawi się na klubowym kanale w Youtube. My również w miarę możliwości postaramy się zaktualizować artykuł o odnośnik do transmisji.

30 kwietnia, 12:00

27. kolejka III ligi gr. III