W 23. kolejce III ligi gr. III Zagłębie II Lubin pokonało 2:1 LKS Goczałkowie-Zdrój. Lubinianie zrewanżowali się tym samym swoim rywalom za jesienną porażkę 1:2.

Pierwsza połowa to dominacja rezerw Zagłębia Lubin. Prowadziliśmy grę, byliśmy bardziej zdeterminowani, by zdobyć bramki. W drugiej części meczu za bardzo oddaliśmy inicjatywę. Efektem tego był gol dla gospodarzy. Cieszy jednak bardzo szybka reakcja po stracie. Dzięki determinacji w samej końcówce zdobyliśmy gola na wagę trzech punktów.

23. kolejka III liga, gr. III

LKS Goczałkowice-Zdrój 1:2 Zagłębie II Lubin

bramki: Szendzielorz 82 - Sypek 26, Posmyk 88

Zagłębie II Lubin

22. Bielikow - 2. Kłudka, 3. Warpas, 4. Posmyk, 5. Sobczak, 6. Kizyma, 7. Ratajczyk (75' 16. Pieńko), 8. Łakomy, 9. Adamski (57' 17. Kusztal), 10. Dudziński, 11. Sypek (75' 14. Hanc).

Gol na 0:1

Gol na 1:1