Zagłębie II Lubin zmierzyło się dziś na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała. Lubinianie pokonali bielszczan 3:2 rewanżując się tym samym niejako za porażkę 1:2 w pierwszej kolejce bieżącego sezonu.

Worek z bramkami w dzisiejszym meczu rozwiązał się w 29. minucie. Wówczas samobójcze trafienie zanotował gracz Rekordu - Seweryn Caputa. Na przerwę schodziliśmy tym samym prowadząc 1:0. W 59. minucie Zagłębie podwyższyło prowadzenie na 2:0. Konkretniej Kacper Zając nie postawił złudzeń golkiperowi gospodarzy - Jakubowi Szumerze. Cztery minuty później było już 3:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Chmarek. Rekord pokusił się o konkrety dopiero w końcówce. W 87. minucie do siatki trafił Marek Sobik, natomiast trzy minuty później strzałem z rzutu wolnego bramkę kontaktową zdobył Tomasz Nowak. Niedługo potem wybrzmiał ostatni gwizdek arbitra w tym spotkaniu. Trzy punkty powędrowały do Lubina.

Warto podkreślić znakomitą serię spotkań bez porażki, jaką notują aktualnie podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego. Lubinianie nie przegrali od jedenastu spotkań wygrywając przy tym aż dziewięciokrotnie i dwa razy remisując. Zagłębie II plasuje się na 2. pozycji mając na swoim koncie 37 oczek i jedno zaległe spotkanie. 28 listopada o godz. 13:00 "Miedziowi" podejmą Piast Żmigród, kończąc tym samym swoje tegoroczne ligowe granie.