W niedzielne popołudnie zawodnicy Jarosława Krzyżanowskiego z rezerw Zagłębia zagrają ligowe, wyjazdowe spotkanie z Górnikiem II Zabrze. Początek meczu o 15:00.

Nasze rezerwy do potyczki z zabrzanami przystępują z trwającą 7 serią meczów bez porażki. Odzwierciedla ten fakt tabela, bo zajmujemy 3. pozycję w ligowej tabeli i tracimy coraz mniej punktów do LKS-u Goczałkowice-Zdrój oraz Rekordu Bielsko-Biała. „Miedziowi” mają 27 punktów, Rekord Bielsko-Biała ma o jeden punkt więcej, a Goczałkowice Łukasza Piszczka wyprzedzają nas o punktów 5. Górnik II Zabrze jest w tabeli na miejscu nr 8., na co składa się 6 wygranych, 2 remisy i 2 porażki.

W poprzednim sezonie w obu meczach Zagłębie II Lubin wygrało. Najpierw w Zabrzu 2:0 po golach Bartosza Zynka i Patryka Kusztala, a następnie 4:1 w Lubinie, gdy do siatki trafiali Jakub Sypek, Łukasz Łakomy, Adam Ratajczyk oraz Daniel Dudziński.

Początek meczu o 15:00.

14. kolejka III ligi gr. III