Zagłębie II Lubin w środę 13 kwietnia rozegra kolejny mecz ligowy. Rywalem zawodników Jarosława Krzyżanowskiego będzie Foto-Higiena Gać.

Mimo remisu w ostatniej kolejce ze Ślęzą Wrocław, Zagłębie II Lubin pozostało na pierwszej pozycji w tabeli III ligi gr. III. Lubinianie mają obecnie 48 punktów, bilans 14 zwycięstw, 6 remisów i 2 porażki, co obecnie pozwala na zachowanie trzypunktowej przewagi nad Polonią Bytom.

Foto-Higiena Gać zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, gromadząc do tej pory tylko 14 punktów. Bilans drużyny z Gaci to 3 zwycięstwa, 5 remisów i 15 porażek. Główny kandydat do spadku nie wygrał w tym sezonie jeszcze u siebie, wszystkie trzy wygrane notując w delegacjach.

W rundzie jesiennej w Lubinie Zagłębie II pokonało gospodarzy środowego meczu 2:0, a gole zdobywali Łukasz Łakomy i Tomasz Pieńko.

Wygrana w zaplanowanym na godzinę 17:00 meczu pozwoli na zachowanie pozycji lidera przez święta Wielkiej Nocy, bez konieczności oglądania się za plecy.

24. kolejka III ligi gr. III

13 kwietnia 2022 r., godz. 17:00