W zaległym meczu III ligi gr. III rezerwy Zagłębia na wyjeździe uległy wysoko Ruchowi Chorzów (4:0). Bramki dla zespołu z Chorzowa zdobywali: Mariusz Idzik (dwie), Mateusz Winciersz oraz Michał Mokrzycki.

W 20. minucie po zagraniu ręką Kamila Kruka arbiter Jacek Babiarz podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Mariusz Idzik.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania znów do stałego fragmentu gry, tym razem jednak do rzutu wolnego, podszedł Idzik i pięknym strzałem pokonał Kamila Bielikowa.

W 79. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Winciersza, Kamil Bielikow wepchną sobie piłkę do własnej bramki.

W 90. minucie spotkania w polu karnym odnalazł się Michał Mokrzycki, który głową ustalił wynik spotkania na 4:0 dla Ruchu.

Rezerwy Zagłębia po 13. kolejkach zajmują 7. lokatę. W przyszłej kolejce Zagłębie II Lubin zmierzy się na wyjeździe z Lechią Zielona Góra.

7. kolejka III gr. III ligi

Ruch Chorzów 4:0 Zagłębie II Lubin

Bramki dla Ruchu: Mariusz Idzik (k) 20', 49', Mateusz Winciersz 79', Michał Mokrzycki 90'