Niestety rezerwy Zagłębia Lubin doznały kolejnej porażki. W 15. kolejce III ligi gr. III młodzi zawodnicy z Lubina przegrali 0:2 z ROW-em Rybnik.

Łagodnie rzecz ujmując, dzisiejszy mecz nie stał na wysokim poziomie i grający w sobotnie popołudnie piłkarze w pełni dopasowali swoje umiejętności do panującej aury. Pierwsza bramka dla rywali padła stosunkowo szybko. Już w 8. minucie Polok wykorzystał swoją sytuację i z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce Kacpra Bieszczada, który wcześniej został powalony na ziemię. Z perspektywy trybun, można było domniemywać, że zawodnik gości faulował. Tak czy owak, sędzia wskazał na środek boiska, przyznając tym samym gola naszym rywalom. Po zdobyciu gola ROW Rybnik wycofał się i wyczekiwał na to, co zrobi Zagłębie. "Miedziowi" nie mieli pomysłu na to, by poważnie zagrozić zespołowi z Rybnika. Jedyne zagrożenie, jakie potrafiliśmy stworzyć miało miejsce po akcjach Kacpra Chodyny. Jeden z jego strzałów z wielkim trudem wybronił Paszek. Do przerwy niewiele już się działo i nadal wynik meczu był na korzyść gości. W drugiej połowie staraliśmy się dłużej utrzymywać przy piłce, ale niestety nic z tego nie wynikało. Nieco ponad kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy, doświadczony Wodecki wykorzystał rzut karny dla gości. Arbiter podyktował jedenastkę za zagranie piłki ręką jednego z zawodników "Miedziowych". Gol Wodeckiego był ostatnim, jaki obejrzała garstka kibiców zgromadzonych w Lubinie. Zagłębie II Lubin nadal pod formą i z bilansem 1-9-5 zajmuje przedostanie miejsce w tabeli.