Sezon III ligi zbliża się powoli ku końcowi, jednak na brak emocji w meczach z udziałem naszej drugiej drużyny narzekać nie możemy. W sobotnie popołudnie Zagłębie II Lubin pokonało MKS Kluczbork 4:0, a ozdobą tego pojedynku był hattrick Jakuba Sypka.

28. kolejka III ligi gr. III

Zagłębie II Lubin 4:0 MKS Kluczbork

bramki: Sypek 31, 64, 74, Pieńko 77

Zagłębie II Lubin

Furtak - Kłudka, Rogalski, Romanski, Hanc, Kizyma (77. Galas), Ratajczyk (61. Pieńko), Poręba (46. Łakomy), Adamski (70. Czuban), Dudziński, Sypek (77. Lepczyński).

MKS Kluczbork

D. Witek - Przystalski, Betelt, Wenglorz, Szota, Nykiel, Jaszczak, Zieliński, K. Latusek, Lewandowski, F. Latusek. Grali także: Włodarczyk, Pudlik.

W 54. minucie Filip Latusek (MKS Kluczbork) nie wykorzystał rzutu karnego po faulu Jakuba Rogalskiego. Marcin Furtak obronił.

źródło: Własne, akademiakghm.com