Zagłębie II Lubin szybko podniosło się po porażce 0:4 z Ruchem Chorzów, która miała miejsce w środku tygodnia. Dziś młodzi piłkarze naszej drużyny pokonali na wyjeździe Lechię Zielona Góra 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 31. minucie Kacper Lepczyński. Wartą odnotowania informacją jest także to, że czyste konto w bramce zachował 16-letni Szymon Weirauch, który zastąpił Kamila Bielikowa.

III liga gr. III, 14. kolejka

Lechia Zielona Góra 0:1 Zagłębie II Lubin

bramka: Lepczyński 31

Zagłębie II Lubin

1. Weirauch - 2. Rogalski, 3. Lepczyński, 4. Kruk, 5. Hanc (75. 14. Romanski), 6. Kizyma, 7. Zynek (60. 15. Kłudka), 8. Galas, 9. Kusztal (75. 18. Sławiński), 10. Dudziński (85. 16. Laskowski), 11. Więcek.

Po 14. kolejce Zagłębie II Lubin jest na 4. miejscu w tabeli z 21 punktami na koncie. Liderujący Ruch Chorzów ma 32 punkty w dorobku.

źródło: Własne, akademiakghm.com