Mimo prowadzenia 2:0 po 17 minutach meczu i gry w przewadze jednego piłkarza, rezerwy Zagłębia Lubin przegrały ostatecznie 2:4 z Polonią-Stal Świdnica, ostatnią drużyną tabeli III ligi gr. III.

25. kolejka III ligi gr. III

Polonia-Stal Świdnica 4:2 Zagłębie II Lubin

bramki: Sowa 25, 71, Szydziak 57, Salamon 74 - Adamski 15, Kusztal 17

Polonia-Stal Świdnica

Kot - Kozachenko, Kasprzak, Salamon, Sowa, Diduszko (40. Ciupka), Szuba (60. Tragarz), Borowy, Szydziak (90. B. Paszkowski), P. Paszkowski (60. Sztylka), Krakowski.

Zagłębie II Lubin

Bielikow - Kłudka, Warpas, Posmyk, Sobczak, Galas, Bednarczyk (62. Pieńko), Kizyma, Adamski, Dudziński, Kusztal (62. Hanc).

czerwona kartka: 23. Krakowski (dwie żółte)

źródło: Własne, akademiakghm.com