Grające w III lidze gr. III Zagłębie II Lubin pokonało w przedostatnim meczu sezonu ROW Rybnik. Młodzi piłkarze z Lubina zagrali pewnie, byli przy tym bardzo skuteczni, bo końcowy rezultat to 4:0 dla miedziano-biało-zielonych. Gole zdobywali Jakub Rogalski, Tomasz Pieńko, Patryk Kusztal i Mateusz Kizyma.

III liga gr. III, 36. kolejka

ROW 1946 Rybnik 0:4 Zagłębie II Lubin

bramki: Rogalski 28, Pieńko 40, Kusztal 44, Kizyma 52.

ROW 1946 Rybnik

1. Plewka - 2. Janik, 5. Pacholski, 7. Krotofil, 8. Baranskyi, 11. Kuzior, 17. Pochcioł, 18. Warmiński, 27. Kukuła, 35. Folmert, 97. Sobik.

Zagłębie II Lubin (skład wyjściowy)

Weirauch - Kłudka, Rogalski, Romanski, Hanc, Kizyma (c), Siga, Zając, Adamski, Pieńko, Kusztal.

W 37. kolejce Zagłębie II Lubin zagra u siebie ze Stalą Brzeg - ten mecz odbędzie się 12 czerwca o 17. W 38. kolejce "Miedziowi" pauzują, co za tym idzie sezon kończą już meczem z drużyną z Brzegu.

źródło: Własne, akademiakghm.com