W sobotę swój mecz ligowy rozegra również drugi zespół Zagłębia Lubin. W ramach 30. kolejki III ligi gr. III lubinianie zagrają w Gubinie z miejscową Cariną.

Zagłębie II Lubin w ostatniej kolejce zremisowało 4:4 z LKS-em Goczałkowice Zdrój. Oprócz tego, grając bardzo okrojonym składem, piłkarze z Lubina ulegli w środku tygodnia Ślęzie Wrocław 0:4 - był to mecz w ramach 1/2 finału Dolnośląskiego Pucharu Polski. "Miedziowi" nadal liderują w tabeli III ligi i mają 6 punktów przewagi nad Polonią Bytom.

Nasz sobotni rywal, czyli Carina Gubin, zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli, ale ma zaledwie 2 punkty przewagi nad strefą spadkową.

Jesienią w meczu rozgrywanym w Lubinie górą była nasza drużyna, która wygrała skromnie 1:0. Strzelcem jedynego gola w spotkaniu był Rafał Adamski.