W 35. kolejce III ligi gr. III Zagłębie II Lubin pokonało u siebie spadkowicza Polonię Nysa 3:1. Gole dla naszego zespołu zdobywali Rafał Adamski, Kacper Zając oraz Kacper Laskowski - dla gości trafił Kacper Duda. Wartym odnotowania jest, że debiut w seniorskiej piłce zaliczył Filip Kocaba (rocznik 2004), występujący dotychczas w Centralnej Lidze Juniorów.

III liga gr. III, 35. kolejka

Zagłębie II Lubin 3:1 Polonia Nysa

bramki: Adamski 3, Zając 18, Laskowski 52 - Duda 53

Zagłębie II Lubin

1. Steffen - 2. Kłudka, 3. Rogalski, 4. Romanski, 5. Sobczak, 6. Kizyma, 7. Siga (65. 16. Chmarek), 8. Zając, 9. Adamski (70. 17. Czuban), 10. Kusztal (80. 15. Kocaba), 11. Laskowski (80. 14. Hanc).

Polonia Nysa (skład wyjściowy)

Kowalczyk – Izydorczyk, Błaszkiewicz, Fedorowicz, Czabanowski – Danieluk, Nazar, Leśniak, Sikora, Ostrowski – Duda.

Zagłębie Lubin po 34 meczach jest w tabeli na wysokim 5. miejscu, co biorąc pod uwagę grę bardzo młodym składem i stosunkowo silną grupę, jest wynikiem bardzo dobrym. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki. W następnej "Miedziowi" zagrają na wyjeździe z ROW-em Rybnik, a na zakończenie rozgrywek u siebie ze Stalą Brzeg. W ostatniej kolejce sezonu nasza drużyna pauzuje.

źródło: Własne, akademiakghm.com