Przekazujemy informację z klubu na temat zakupu karnetu oraz odbioru szalików.

ZAKUP KARNETU

Karnet WIOSNA 2022 możecie nabyć:

• Drogą elektroniczną, za pośrednictwem platformy ekibic.zaglebie.com,
  • W FanShopie w galerii Cuprum Arena (w godzinach otwarcia sklepu),
  • Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00.

Ponadto informujemy, że:

• Voucher na karnet nie podlega wymianie na gotówkę lub inny produkt poza karnetem WIOSNA 2022,
  • Voucher należy wymienić do czwartego meczu domowego - po tym czasie traci on swoją ważność.

Zachęcamy również wszystkich kibiców do okazywania certyfikatów Covidowych. Dzięki temu zwiększymy dostępność miejsc na Stadionie Zagłębia.

KARNET NA PRZODEK ZA 50 ZŁ

Specjalną ofertę przygotowaliśmy również dla kibiców przeżywających sportowe emocje na Stadionie Zagłębia na sektorze G. Promocyjna cena karnetu na sektor G wynosi 50 zł.

CENNIK

ODBIÓR SZALIKA

Wszytskie osoby, które zakupiły karnet WIOSNA 2022 online, proszone są o kontakt na adres e-mail: l.zdobylak@zaglebie.com, podając swoje imię, nazwisko oraz PESEL. Po dokonaniu weryfikacji zakupu karnetu, będzie można odebrać swój szalik w dniu meczu z Legią Warszawa w FanShopie znajdującym się na terenie Stadionu Zagłębia przy sektorze G.

Pracowników kopalni informujemy, iż voucher należy wymienić na karnet w naszym FanShopie w galerii Cuprum Arena, a razem z nim otrzymacie szalik oraz zniżkę na kolekcję NIKE.

źródło: zaglebie.com