Zapraszamy do zapoznania się ze słowami pomeczowego komentarza szkoleniowca Górnika Zabrze - Jana Urbana.

Jan Urban (Górnik Zabrze)

- Takiego meczu jak dzisiaj oglądaliśmy mniej więcej się spodziewałem. Wiedziałem, że w takim meczu nikt nie odpuści żadnej piłki i będzie sporo nerwowości na boisku. Z drugiej strony uważam, że mecz mógł się podobać, a obie drużyny starały się grać w piłkę nie tylko samym zaangażowaniem, bo i my i Zagłębie mieliśmy swoje sytuacje. Te mecze między drużynami z dolnych rejonów tabeli zazwyczaj są podobne, często decydują w nich detale i pojedyncze akcje. Dzisiaj było podobnie. Strzeliliśmy gola na 1:0 i w poczynania Zagłębia wkradło się trochę nerwowości. Mamy szczęście i dziękujemy Bielicy za obronę rzutu karnego. Drużyna, która goni wynik zawsze się napedza i różnie mogło się to dla nas zakończyć. Cieszymy się z tych trzech punktów, bo wiemy doskonale w jakiej sytuacji jesteśmy i są one dla nas nieocenione.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Stadion Zagłębia 14-04-2023, 20:30