- Myślę, że był to jeden ze słabszych naszych występów na własnym stadionie w tym sezonie - powiedział wprost Jan Urban po zremisowanym 0:0 meczu z Zagłębiem Lubin.

Jan Urban (Górnik Zabrze)

Ciężko mi ocenić, dlaczego tak wyglądał ten mecz. Brakowało nam płynności, naszej gry kombinacyjnej, kreowania sytuacji bramkowych. Szkoda, że sytuacja Jimeneza nie wpadła, Zagłębie też miało swoje szanse. Musimy przeanalizować, dlaczego ten mecz tak przebiegał. Myślę, że był to jeden ze słabszych naszych występów na własnym stadionie w tym sezonie. Trenowaliśmy kilka razy na sztucznej murawie w tym tygodniu, był też mecz pucharowy w środę. Spokojnie przeanalizujemy to spotkanie i w następnych meczach będziemy chcieli poprawić swoją grę.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Stadion im. Ernesta Pohla 30-10-2021, 17:30