Młodzieżowiec Kacper Terlecki podpisał profesjonalny kontrakt z Zagłębiem Lubin. Nowa umowa będzie obowiązywała przez najbliższe trzy lata. 16-letni piłkarz 13 czerwca rozpocznie przygotowania z pierwszym zespołem "Miedziowych".

- Jest to na pewno nagroda za ciężką pracę i motywacja do dalszych działań. Czuję się dobrze w Zagłębiu i chcę dalej realizować swoje plany - powiedział Kacper Terlecki.

- Ten ruch pokazuje, że poważnie patrzymy w kierunku Kacpra, ale także w kierunku zawodników o tym pokroju. Wiążemy z tym chłopakiem ogromną przyszłość, jeżeli chodzi o występy w pierwszym zespole KGMH Zagłębia Lubin. Liczymy na to, że ze swoimi umiejętnościami, nastawieniem i charakterem będzie to w przyszłości znaczący piłkarz naszej drużyny. Ma ku temu wszelkie predyspozycje, jesteśmy bardzo zadowoleni, że Kacper Terlecki podpisał w pełni profesjonalny kontrakt i rozpocznie 13 czerwca przygotowania z pierwszy zespołem - dodał Piotr Burlikowski, dyrektor Pionu Sportowego Zagłębia Lubin.

źródło: zaglebie.com/Własne