mkszaglebie.pl

Karol Podliński nie jest jedynym piłkarzem, który przebywa na testach w Zagłębiu Lubin. „Miedziowi” w Opalenicy testują także bramkarza.

Na obozie z Zagłębiem Lubin w wielkopolskiej Opalenicy przebywa Kamil Bielikow. To bramkarz z rocznika 2001, który przez ostatni sezon rozegrał dla Ascoli Calcio 3 mecze w Primaverze 2B (2 liga rozgrywek U-19 we Włoszech.

Bielikow jest wychowankiem Radomiaka Radom, jednak występował w nim tylko w zespołach młodzieżowych. Mający 194 cm wzrostu 19-latek przez trzy lata występował w grupach młodzieżowych Legii Warszawa. Bielikow ma na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Polski do lat 15.

To nie są jego pierwsze testy w Lubinie. Rok temu, po odejściu z Radomiaka, trenował z pierwszą drużyną pod okiem Grzegorza Szamotulskiego, jeszcze za kadencji trenera Bena van Daela i za czasów sprawowania funkcji dyrektora sportowego przez Michała Żewłakowa. Nie doszło wówczas do transferu i golkiper zdecydował się na dołączenie do innego zespołu.

Kontrakt Bielikowa z Ascoli Calcio dobiegł końca wraz z upływem sezonu 2019/2020. Będzie on do pozyskania na zasadzie wolnego transferu.

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)07.08.2020 23:32
Za darmo to Brać . Wolę takic niż staruchów
07.08.2020 13:09
Mam ogromny apel do redakcji MKS.

Czytam, ze 30 lipca uprawomocniły się wyroki w sprawie ustawionego finalu Pucharu Polski w 2005 roku. Dlaczego klub nie wydal zadnego stanowiska w tej sprawie?!

Jeśli w Zagłębiu pracują same gogusie, z zabrzanskim figo fago na czele, to powiem od siebie wprost. Byłem na meczu rewanzowym w Lubinie. Doskonale pamiętam te emocje i kontrowersje do ostatniej sekundu meczu. Co chwile nioslo sie po trybunach wielkie echo niezrozumienia decyzji sędziego. Zawodnicy Zagłębia tylko bezradnie rozkaldali ręce. Skoro sędzia był ustawiony, to chyba sprawa jest jasna?!

Skoro klub zajęty jest "wielkimi" transferami i nie zaprząta sobie głowy tak ważną sprawą, to moze jakies wspolne stanowisko kibiców? Do klubu, PZPN, cokolwiek. Powalczmy o swoje!
07.08.2020 12:03
Już wcześniej pisałem, że musimy załatać lukę po Alanie i Bartku sam Wójcicki nie wystarczy no chyba że Oko i Jonczy są już na tak wysokim poziomie. Były jakieś oficjalne informacje nt. Drazica? Ostatnie info to kontuzja, która będzie leczył na Słowacji.
07.08.2020 09:27
Dziad ale nie miałem na myśli takich transferów chodzi mia bardziej o gościa który jest w tak zwanym stosie może być nawet z pierwszej ligi ale ze czytasz i wiesz że ten gość będzie wzmocnieniem i piłkarzem do pierwszego składu inne kluby wyciągnęły Makowskiego Nowaka piłkarzy którzy na pewno zrobią różnice
07.08.2020 08:22
spektakularny był - Dušan Đokić
ten był z opinią że po schodach nie umie wchodzić - ILIJAN MICANSKI

osobiście wolę transfery typu Ilijan niż przepłacanie jak za "gwiazdy"
Bramkarz młody - może co niego będzie - napewno nie jest to transfer do grania na już. Postrzegał bym to raczej jako inwestycję w przyszłość.
07.08.2020 07:37
Brakuje mi naprawdę spektakularne transferu te wszystkie które były do tej pory to raczej uzupełnienie składu no może poza Wójcickim bo na prawej obronie mamy dziurę jak w Bejrucie i gość na pewno będzie grał ale reszta nie sądzę