Arka Gdynia poinformowała o pozyskaniu byłego gracza Zagłębia Lubin - Kamila Mazka. Z klubem z Gdyni "Mazi" podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Kamil Mazek trafił do Lubina z Ruchu Chorzów w lutym 2017 roku. Niestety "Mazi" nie spełnił pokładanych w nim nadziei i nie zaprezentował w naszym klubie umiejętności, którymi imponował w Ruchu. Dodatkowo, przez długi czas Kamil leczył różne kontuzje, które nie pomagały w wywalczeniu składu. W sumie Mazek zagrał dla Zagłębia Lubin w 16 meczach, zdobył w nich 2 bramki. Oprócz tego zagrał 19 meczów dla III-ligowych rezerw (3 bramki). Podczas swojej przygody w Lubinie przez moment Mazek przebywał na wypożyczeniu w Stomilu Olsztyn - tego klubu jednak też nie podbił, bo po pół roku wrócił do Zagłębia kontuzjowany z zaledwie 4 meczami na koncie.

źródło: arka.gdynia.pl