Mecz z Legią to już historia. Na ostatnim tegorocznym domowym meczu byliśmy świadkami dobrego widowiska na murawie gdzie piłkarze Zagłębia nie szczędzili sił i walki , a także zajebistej atmosfery na trybunach, której w ostatnim czasie u nas brakowało.

Liczba stanęła na 6063 widzów co nie jest jakimś rewelacyjnym wynikiem. Natomiast sektor G tego dnia prezentował się bardzo przyzwoicie, z Przodka doping prowadziliśmy w ponad 1000 osób. Sektor został szczelnie oflagowany na górze jak i na dole.

Od pierwszego gwizdka sędziego ruszyliśmy z bardzo dobrym dopingiem, widać było u ludzi zaangażowanie i i nakrętkę, dlatego nie skłamiemy jak napiszemy, że z minuty na minutę było co raz to głośniej!
Fajnie nam wyszła zabawa z dopingiem na dwie strony, na wiosnę na pewno do tego wrócimy!

Gdy na murawie zaczęła się druga połowa meczu, my ruszyliśmy z przygotowaniami do zaprezentowania oprawy. Można usłyszeć pytania o przekaz tej oprawy, może nie każdy się domyśla, dlatego wyjaśniamy:

Od ponad dwóch lat przygotowane oprawy, transparenty są robione rękoma nowego narybku. Są to młodzi ultrasi, którzy pod "skrzydłami" starszych kolegów z OCB sobie bardzo dobrze radzą, doskonale znają zasady i mają przed sobą wyznaczone cele, o których rzecz jasna tutaj pisać nie będziemy. Sektorówka ukazuje symboliczne przekazanie obowiązków młodemu pokoleniu. Podczas tej prezentacji oczywiście nie mogło zabraknąć tego co każdy z nas lubi najbardziej czyli świecidełek w ilości stu sztuk. Na górze sektora do sektorówki odpalono kilkanaście rac, a gdy ta zeszła podliczaniu zabawa trwała w najlepsze!

Gdy padła bramka na 2:1 do końca meczu już na sektorze trwała konkretna zabawa. Po ostatnim gwizdku piłkarze podeszli pod sektor dziękując nam za doping, a my za cenne 3 punkty. Zagłębia takiego chcemy! Jak zapewne zauważyliście, na prostej zawisł transparent dla chłopaków, którzy przebywają aktualnie za murami - Pozdrowienia do więzienia!

Dziękujemy również młodym kolegom z Odry za pomoc w czasie oprawy i obecnym delegacjom zgód za wsparcie. Kibice Legii u nas na zakazie zameldowali się w kilkaset osób, bez wrzut z obu stron. Piłka nożna dla kibiców!